Blog Category


Are you ready to explore DixiFuar's blog page?

22.09.2023

Devlet Teşviki Kapsamındaki Yurt Dışı Fuarlarının İhracata Etkisi

Devlet teşviki kapsamındaki yurt dışı fuarlar, bir ülkenin ihracatını artırmak ve ekonomik büyümeyi sağlamak için güçlü bir araçtır. İşte destek gören fuarlar ve ihracatın arasındaki olumlu ilişki.

Read More ...
15.09.2023

Ev Tekstili Sektörü Hangi Fuarlara Yatırım Yapıyor?

Ev tekstili sektörü hızla gelişim gösteren bir sektördür. Bu yüzden yatırımcılar ev tekstili sektörü alanında düzenlenen fuarlara sıklıkla yatırım yapar.

Read More ...
07.09.2023

Medikal ve Sağlık Sektörünün Kalbinde Yatan Büyük Fırsat: Medica Düsseldorf

Medica Düsseldorf, medikal ve sağlık sektöründeki son teknolojileri, yenilikleri sergilemede lider fuardır. Günümüzün ve geleceğin tıp dünyasını buluşturan bu büyük fuar, sektör için önemli bir fırsattır.

Read More ...
31.08.2023

Health Industry's Contribution to Exports

Sağlık sektörü gün geçtikçe büyüyen bir sektördür. Ülkelerin ekonomileri için büyük önem taşıyan bu sektörün ihracata katkısı büyüktür.

Read More ...
18.08.2023

10 Benefits of Participating in International Fairs for Companies

Her yıl düzenlenen uluslararası fuarlar, firmalara sayısız katkı sağlamaktadır. Sizin için fuarların firmalara sağladığı 10 faydayı derledik.

Read More ...
11.08.2023

Fuarların Sağladığı Gelişmeler ve Firmalara Olan Etkisi

Her yıl yüzlerce fuar düzenlenmekte ve sayısız iş birliği kurulmaktadır. Fuarlar, firmaların ekonomik olarak büyümesinde oldukça büyük paya sahiptir.

Read More ...
21.07.2023

Gıda Sektörü Fuarı Anuga Köln Neden Yoğun İlgi Görüyor?

Anuga Köln Fuarı uluslararası bir gıda ticaret fuarıdır. Gıda sektöründe yer alan fuarlar arasında öne çıkar ve her yıl binlerce sektör öncüsünü kendine çeker.

Read More ...
14.07.2023

Uluslararası Fuarlarda İlgi Gören Sektörler

Sektör, belirli bir faaliyet alanında yer alan benzer işletmelerin oluşturduğu bir gruptur. Fuarlar, sektördeki yenilikleri tanıtmak, işletmelere pazarlama fırsatları sunmak için önemli bir platform sağlar.

Read More ...
11.07.2023

Fuarlara Katılmak Neden Önemlidir?

Fuarlara katılmak, iş dünyasında fark yaratmanın anahtarıdır; yeni trendleri keşfetmek, inovasyonlardan ilham almak ve güçlü iş bağlantıları kurarak büyümek için vazgeçilmez bir fırsattır.

Read More ...

Contact Us

  Name surname Company name
  Phone
  Email
  Your Message

marked fields required for post