Blog Category


Are you ready to explore DixiFuar's blog page?

02.02.2024

Ocak Ayı Fuarlarında Neler Yaşandı?

2024 yılı dopdolu bir fuar takvimiyle başladı. Arab Health, Heimtextil, Ambiente, Intersec, London Textile Fair ve daha pek çok fuar sektör liderlerini buluşturdu. Hadi bu fuarlarda geleceğe yönelik neler sunulmuş anlatalım...

Read More ...
26.01.2024

Dubai'de Arab Health Fuarı Zamanı

Arab Health fuarı bu sene de binlerce katılımcı ve yüz binlerce ziyaretçiyi ağırlayacak. Medikal ve sağlık sektörüne ışık tutacak gelişmeler burada sergilenecek. Fuar hakkında detaylı bilgi blog yazımızda...

Read More ...
19.01.2024

Ticaretin ve Fuarların Merkezi: Messe Frankfurt

Messe Frankfurt, ticaretin sergilenebilir yanını dünyaya tanıtan köklü bir kuruluş. Birbirinden donanımlı salonları ve dev fuarlarıyla göz dolduruyor. Messe Frankfurt hakkında bilgiler blog yazımızda sizi bekliyor.

Read More ...
12.01.2024

ISM Köln ve ProSweets Fuarları

02-05 Şubat 2025 tarihlerinde Köln Messe fuar alanı çok tatlı bir buluşmaya ev sahiplği yapcak. ISM ve ProSweets fuarları ile gıda ve içeceğin en ilgi çekici ve önemli fuarları gerçekleşecek.

Read More ...
05.01.2024

İşletmeler İçin Destek ve Fırsat Kapısı: KOSGEB

KOSGEB nedir ve ne tür hizmetler verir sorusunun cevabı burada...

Read More ...
29.12.2023

Automechanika Fuarı Hangi Ülkelerde Düzenleniyor?

Automechanika fuarı ya da fuarları mı desek? Automechanika fuarı hangi ülkelerde düzenleniyor olabilir diye düşünüyorsanız cevabı bu blogta.

Read More ...
22.12.2023

Sürdürülebilirlik ve Uluslararası Fuarlar

Sürdürülebilirlik kavramı, günümüzde her yerde karşımıza çıkıyor. Peki ya nedir bu kavram ve fuarlarla ilgisi nasıldır?

Read More ...
15.12.2023

Gıda ve İçecek Sektöründe Dev Buluşma: Gulfood Dubai

Gıda ve içecek sektörünün dev buluşması, Dubai'de Gulfood fuarı ile gerçekleşecek. 19-23 Şubat tarihlerinde büyük fuar için az bir zaman kaldı, peki ya fuarda neler gerçekleşecek?

Read More ...
08.12.2023

Modernizmin, Lüksün ve Fuarların Buluşma Noktası: DUBAI

Dubai'nin ziyaretçilerine sunduğu pek çok şey var. Alışveriş merkezleri, beş yıldızlı oteller, lüks restoranlar ve elbette ticaretin buluşma noktası fuarlar...

Read More ...
01.12.2023

Geleceği “Dizayn” Eden Fuar Heimtextil Frankfurt

09-12 Ocak 2024 tarihlerinde gerçekleşecek olan Heimtextil Frankfurt fuarı, ev tekstili dünyasında geleceği dizayn etmeye hazırlanıyor. Peki ya bu fuarın içeriğinde neler var, gelin anlatalım...

Read More ...
24.11.2023

Ambiente Frankfurt Sektörün Tüm Bileşenlerini Kapsıyor mu?

Ambiente Frankfurt fuarı, sergilediği ürün gruplarında neleri barındırıyor olabilir? Hediyelik eşya, züccaciye ve tüketici ürünleri bu fuarda nasıl sunuluyor? İşte cevabı...

Read More ...
17.11.2023

Dubai World Trade Centre Gerçekten Bir Ticaret Merkezi mi?

Dubai World Trade Centre 1979 yılında Dubai şehrinin ilk büyük kulesi ve iş merkezi oldu. Peki ya DWTC'de başka ne özellikler öne çıkıyor, hadi göz atın ve öğrenin.

Read More ...
07.11.2023

Düsseldorf’ta Medica Zamanı: İhtiyacınız Olan Bilgiler ve İpuçları

Medica Düsseldorf fuarına nasıl katılırım, fuara gitmeden önce bilmem gerekenler neler gibi sorularınız varsa ihtiyacınız olan tüm cevaplar bu yazıda.

Read More ...
03.11.2023

Yurt Dışı Fuar Seyahatlerinde Profesyonel Destek Almak Size Ne Kazandırır?

Yurt dışı fuar seyahatlerine katılmak profesyonel bir destek ile çok daha kolay ve uygun bir yoldur. Fuar seyahatlerinin çoğu tur paketleriyle gerçekleşmektedir. İşte alacağınız desteğin size kazandıracakları.

Read More ...
27.10.2023

Türk Firmalarının Gözdesi "The Big 5 Global Dubai Fuarı"

The Big 5 Global Dubai, yapı-inşaat sektöründeki sarsılmaz konumuyla ön plana çıkan ve Türk firmalarının uzun yıllardır yoğun ilgi gösterip kazanç sağladığı bir fuardır.

Read More ...
20.10.2023

Hayata Pembe Bak: Meme Kanseri Farkındalık Ayı

Meme kanseri farkındalık ayı tüm dünyada büyük bir ilgi görmektedir. Bu alanda yapılan sağlık teknolojileri sağlık fuarlarında sergilenmektedir.

Read More ...
06.10.2023

Mobilya Sektörü Hangi Fuarlara Yatırım Yapıyor?

Mekanlara estetik ve işlevsellik katan büyülü sektör mobilya ve dekorasyon için her yıl yüzlerce fuar düzenlenmekte ve bu platformalarda binlerce yeni iş anlaşması yapılmaktadır. Gelin, sektör açısından önem arz eden fuarlara yakından bakalım.

Read More ...
28.09.2023

IFA Berlin 2023’te Neler Oldu?

Dünyanın önde gelen tüketici elektroniği ve ev aletleri fuarı IFA Berlin, bu yıl 02-04 Eylül 2023 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Read More ...
22.09.2023

Devlet Teşviki Kapsamındaki Yurt Dışı Fuarlarının İhracata Etkisi

Devlet teşviki kapsamındaki yurt dışı fuarlar, bir ülkenin ihracatını artırmak ve ekonomik büyümeyi sağlamak için güçlü bir araçtır. İşte destek gören fuarlar ve ihracatın arasındaki olumlu ilişki.

Read More ...
15.09.2023

Ev Tekstili Sektörü Hangi Fuarlara Yatırım Yapıyor?

Ev tekstili sektörü hızla gelişim gösteren bir sektördür. Bu yüzden yatırımcılar ev tekstili sektörü alanında düzenlenen fuarlara sıklıkla yatırım yapar.

Read More ...
07.09.2023

Medikal ve Sağlık Sektörünün Kalbinde Yatan Büyük Fırsat: Medica Düsseldorf

Medica Düsseldorf, medikal ve sağlık sektöründeki son teknolojileri, yenilikleri sergilemede lider fuardır. Günümüzün ve geleceğin tıp dünyasını buluşturan bu büyük fuar, sektör için önemli bir fırsattır.

Read More ...
31.08.2023

Health Industry's Contribution to Exports

Sağlık sektörü gün geçtikçe büyüyen bir sektördür. Ülkelerin ekonomileri için büyük önem taşıyan bu sektörün ihracata katkısı büyüktür.

Read More ...
18.08.2023

10 Benefits of Participating in International Fairs for Companies

Her yıl düzenlenen uluslararası fuarlar, firmalara sayısız katkı sağlamaktadır. Sizin için fuarların firmalara sağladığı 10 faydayı derledik.

Read More ...
11.08.2023

Fuarların Sağladığı Gelişmeler ve Firmalara Olan Etkisi

Her yıl yüzlerce fuar düzenlenmekte ve sayısız iş birliği kurulmaktadır. Fuarlar, firmaların ekonomik olarak büyümesinde oldukça büyük paya sahiptir.

Read More ...
21.07.2023

Gıda Sektörü Fuarı Anuga Köln Neden Yoğun İlgi Görüyor?

Anuga Köln Fuarı uluslararası bir gıda ticaret fuarıdır. Gıda sektöründe yer alan fuarlar arasında öne çıkar ve her yıl binlerce sektör öncüsünü kendine çeker.

Read More ...
14.07.2023

Uluslararası Fuarlarda İlgi Gören Sektörler

Sektör, belirli bir faaliyet alanında yer alan benzer işletmelerin oluşturduğu bir gruptur. Fuarlar, sektördeki yenilikleri tanıtmak, işletmelere pazarlama fırsatları sunmak için önemli bir platform sağlar.

Read More ...
11.07.2023

Fuarlara Katılmak Neden Önemlidir?

Fuarlara katılmak, iş dünyasında fark yaratmanın anahtarıdır; yeni trendleri keşfetmek, inovasyonlardan ilham almak ve güçlü iş bağlantıları kurarak büyümek için vazgeçilmez bir fırsattır.

Read More ...

Contact Us

  Name surname Company name
  Phone
  Email
  Your Message

marked fields required for post

Whatsapp Contact
Our Expert Representatives
Waiting for Your Questions